با آرایش روز بهترین هارو تجربه کنید.

با آرایش روز بهترین هارو تجربه کنید.

آرایش ابرو
تاریخ : می 4, 2022
نویسنده : Meysam

آرایش ابرو

آرایش ابرو به پر شدن ابروها کمک و توجه را به چشمان شما جلب می کند و صورت شما را قاب بندی می کند.
یک ابروی پررنگ به تنهایی میتواند یک روش عالی برای داشتن ظاهری طبیعی تر باشد، اما همچنین ظاهر ابروهایتان میتواند به متعادل کردن یک آرایش چشمگیر کمک کند. یک خط چشم دودی یا خط چشم دنبالدار زمانی که در کنار یک ابروی پررنگ بیاید، تأثیر بیشتری خواهد داشت.

ابزار ضروری آرایش ابرو:

محصولات زیادی برای مشخص کردن ابروهای شما وجود دارد.

سایه چشم: شما میتوانید ابروهایتان را با سایه چشم یا سایه ابرویی همرنگ با ابروهایتان )و متناسب با رنگ موهای خود( پر کنید.
ژل
مداد ابرو: استفاده از مداد برای پرکردن ابروهایتان ی ک روش عالی است. (اگر از مداد استفاده می کنید، مطمئن شوید که نوک آن را تیز کرده اید اگر از
ماژیک چرخشی استفاده میکنید، ماژیکی با نوک تیز پیدا کنید.)

ژل ابرو: ژل ابرو فرمول های مختلفی دارد، اما بیشتر به منظور تیره کردن و فرم دادن به تار های ابرویتان است.

واکس ابرو: واکس ابرو قدرت چسبندگی بالا تری دارد و واقعاً می تواند تارهای ابروی شما را به ظاهری که می خواهید تبدیل کند. پماد ابرو و ژل ابرو شفاف میتواند به شکلدهی کامل ابروها کمک کند، در حالی که ریمل ابرو هم به ابرو شکل میدهد و هم رنگ میبخشد .

براش حالت دهنده ابرو : اگر محصول شما با براش مخصوص ابرو ارائه نمیشود، مطمئن شوید که براش مخصوص ابرو یا براش ریمل تمیز در دسترس دارید تا با استفاده از آن مایع محصول را روی ابرهایتان بکشید تا تار ابروهایتان از هم جدا شوند.

نحوه انجام آرایش ابرو: راهنمای گام به گام

در اینجا نحوه انجام آرایش ابرو به صورت گام به گام و با استفاده از مداد ابرو، سایه ابرو و براش حالت دهنده ابرو گردآوری شده است.

1 . مداد ابرو: اگر ابروهای نازکی دارید، یا دچار شکستگی و یا شکاف در ناحیه ابرو شده اید، ممکن است بخواهید با یک مداد ابرو کار را شروع کنید، که
بیشترین کنترل را به شما می دهد و در واقع به شما امکان می دهد تار های ابرو را در جایی که خالی است، بکشید. از هر ناحیه اطراف قوس ابرو خود شروع کنید و به سمت دم ابروهای خود حرکت کنید، حرکات دست شما باید کوتاه و در جهت رشد ابروها باشد. در صورت نیاز، گوشه های داخلی را با حرکات رو به بالا و بیرون پر کنید. می توانید از شابلون ابرو برای کمک به پیدا کردن حالت ابرو استفاده کنید یا شکل طبیعی ابروهای خود را دنبال کنید.

2 . سایه ابرو: برای کمک به انجام این کار با مداد ابرو، از سایه ابرو و براش زاویه دار استفاده کنید تا با براش کردن در جهت رشد مو، قسمت های خالی را پر کنید. همچنین می توانید به جای استفاده از مداد، از سایه ابرو برای ظاهری بهتر استفاده کنید.

3 . براش حالت دهنده ابرو : ابروهای خود را با یک براش تمیز شانه کنید تا قسمت های باقی مانده از مداد یا سایه ابرو پاک شود.

4 نکته بابی براون برای تعریف و شکل دادن به ابروهای شما بابی براون هنرمند آرایشی، نکاتی را برای دستیابی به ابروی طبیعی عالی به اشتراک می گذارد.
1 . همیشه از قسمت داخلی ابروی خود به سمت انتها حرکت کنید، به آرامی به سمت بالا و بیرون براش بزنید و جهت رشد طبیعی موهای خود را دنبال کنید .
2 . براش را روی ابروهای خود بکشید تا پس از پر کردن ابرو با سایه یا مداد، خطوط پر رنگ را از بین ببرید .
3 .اگر ابروهای شما بیش از حد پر شده یا خیلی تیره به نظر می رسند، کمی پنکک را با یک براش ابرو روی آنها بکشید تا رنگ آن پخش شود .
4 . قسمت داخلی ابروی شما باید با گوشه داخلی چشم تان هم راستا باشد و قوس آن باید سه چهارم فاصله چشم شما باشد. هنگام تعیین انتهای دم ابرو، جهت طبیعی ابروهای خود را دنبال کنید.

با نظرات خود برای ما انرژی ارسال می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ریزش مو

ریزش مو

ریزش مو و عوامل دخیل در آن درود بر همراهان همیشگی سایت آرایش روز. امروز قصد داریم در این مقاله شما

ادامه... »
پوست دهیدراته

پوست دهیدراته

علائم پوست دهیدراته و راه های درمان آن پوست دهیدراته چه علائمی دارد؟ راه های درمان پوست کم آب چیست؟ پوست

ادامه... »